Booking & Sanatçı Temini

AC Organization; Proje üretimi ve yönetimi, yurtiçi ve uluslararası lansmanlar ile gösteri mekanı işletiminde uzmanlaşmış ekibi, yerel ve yabancı starların yer aldığı eventlere, turnelerden büyük organizasyonlara kadar sayısız tecrübeye sahiptir. Organizasyon ihtiyaçlarınıza göre belirlenen sanatçıların tarih ve bütçesel uygunluğu Organizasyon Planlaması ve Saha Çalışması konusunda profesyonel destek veren bir oluşumdur.
serdar
SERDAR ORTAÇ HAKKINDA
16 Şubat 1970'te İstanbul'da doğan Serdar Ortaç, ilk öğrenimini Kocamustafapaşa'da ve orta öğrenimini Suadiye Lisesi'nde tamamladı. Lise öğrenimini ise Haydarpaşa Endüstri Meslek Lisesi, Torna ve Tesviye bölümünde tamamladı. Babası küçük bir dükkanda torna tezgahı olan plastik kalıpçısıydı. Çocukluğunda babasının yanında çalışır, hafta sonları ise simit ve su satardı. Babası sayesinde iş hayatını ve ayakta durmayı öğrendiğini, bir çok şeyi babasına borçlu olduğunu sanatçı sık sık dile getirmektedir. Yüksek öğrenimine Bilkent Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Bölümünde başladı fakat tahsilini tamamlamadan üniversiteden ayrıldı. Bir sene kadar İstanbul'daki radyolardan birinde program yapımcısı ve sunucu olarak çalıştı. Radyo programlarını dinleyen bir albüm yapımcısı tarafından dönemin plak şirketlerinden biri olan RAKS ile sözleşme imzalaması teklif edildi. Böylelikle o güne kadar yazdığı şarkılarını, kendi sesi ile seslendirme şansını yakaladı ve ilk albümünü yaptı.
otilia
OTILIA HAKKINDA
Otilia 13 Haziran 1992 yılında Romanya'nın Suceava ilçesinde dünyaya gelmiştir. Çocuk yaşta müzikle ilgilenmeye başlamıştır. Onun müziğe olan ilgisini ilk müzik öğretmeni keşfetmiştir. Romanya Ulusal Kolej'de eğitim almıştır. Yerel televizyonlarda çalışmıştır. Şarkılarını 17 yaşında seslendirmeye başlamıştır. İlk sahne adı Bijue, Amerika'da aynı isimde bir şarkıcı olduğu öğrenilince 2013 yılında Otilia olarak değiştirilmiştir. 2012 yılında All The Stars şarkısı ve klibiyle gündeme gelmiştir. Daha sonra 2013 Haziran ayında French Kiss adlı şarkısı yayınlanmıştır. Ardından, 2013 Kasım ayında Russian Dream ile On Fire şarkıları yayınlanmıştır. Otilia daha sonra JHaps Records ile çalışmaya başlamıştır. Tüm dünya listelerinde hit olan şarkısı Bilionera, 20 Şubat 2014'te yayınlanmıştır. Bilionera şarkısı ile bir anda dikkatleri üzerine çeken Otilia, milyonların beğenisini kazandı.Eylül ayında çektiği klip Youtube'de 3 Aralık 2015 itibariyle 90 milyon izleyiciye ulaştı.[
cihat
DJ CİHAT UĞUREL HAKKINDA
DJ Cihat Uğurel 1972 İstanbul doğumlu olup 1989 Yılında DJ lik ve Müzik hayatına giriş yapmıştır. 2003 Yılına kadar İstanbul’un çeşitli gece kulüplerinde gerek resident gerekse guest Dj olarak performans sergileyen Cihat Uğurel aynı zamanda İstanbul’da gerçekleşen birçok dev organizasyonda dünya sıralamasında üst sıralarda yer alan TIESTO,ARMIN VAN BUUREN,PAUL VAN DYK ve CARL COX gibi isimlerle beraber aynı sahneyi paylaşmıştır. Aynı zamanda Staras Firmasında Müzik direktörü olarakta çalışan Cihat Uğurel müzikal kariyerinde Progressive ve Tribal House bir müzik zevkine sahip olsada Eğlence hayatındaki kariyeri kendisini Commercial tarza yöneltmiştir. Dönemin en ünlü Klubu olan DISCORIUUM CLUB da yıllarca yuzlerce misafirleri eğlendirmiş ve ciddi bir Fan kitlesi yakalamısıdır.
alexandra-stan
ALEXANDRA STAN HAKKINDA
Köstence şehrindeki Andrei Saguna Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi 3. sınıf öğrencisidir. Mamaia Festival'inde söylediği çeşitli şarkılarla dikkat çekmiştir. 2009 yılında çıkardığı "Lollipop" isimli şarkısıyla tanınmaya başlamış ve 2010 yılında çıkardığı "Mr. Saxobeat" adlı şarkısıyla ise 14 hafta boyunca Rumen radyolarının şarkı listesinde üst sıralarda yer almıştır. 2011'de Get Back adlı teklisi çıkmıştır. 2012'de "Lemonade" adlı teklisi çıkmıştır. 2012 yaz sonunda da "Cliche(Hush Hush)" teklisini piyasaya sürmüştür. Ayrıca, şarkıcı olarak tanınmadan önce mankenlik ve DJ'lik yapmıştır. 2014 yılının Ağustos ayında "Unlocked" adlı ikinci albümünü piyasaya sürmüştür. Albüm yayınlanmadan önce "Thanks for Leaving" , "Cherry Pop" , "Dance" ve "Give Me Your Everything" şarkılarına klip çekmiştir. Albümde 13 şarkı ve 2 tane de remix bulunmaktadır.
fly-project
FLY PROJECT HAKKINDA
Tudor Ionescu ve Dan Denes tarafından kurulan Romanyalı dans grubu. Hakkında: - Tudor Ionescu ve Dan Denes'den oluşan grup "Fly Project" isimli ilk albümünü 2005 yılında yayınladı. - İkinci albümleri "K-Tinne" 2007 yılında piyasaya çıktı ve albümle aynı ismi taşıyan çıkış parçaları hit haline geldi. - Romanya'da aldıkları birçok ödülün yanı sıra MTV Avrupa'da ülkelerinden aday olarak gösterildiler.
lariss
LARISS HAKKINDA
Lariss Romanya'lı pop ve R&B sanatçısı. 1989 yılında Romanya'nın Yaş kentinde dünyaya gelmiştir. Daha sonra ailesiyle birlikte Bükreş'e yerleşmiştir. Çocukluk yıllarını burada geçirmiştir. “The City Of Everything” isimli bir şarkı yayınlanmıştır fakat istediği başarıyı elde edememiştir. Bükreş'te National Music Universitesi'nde eğitimi sürdürmektedir. 2014 Aralık ayında çıkarmış olduğu Dale Papi şarkısıyla çok büyük bir ün kazanmıştır ve kendinden oldukça söz ettirmiştir. Lariss'in Avrupa'da olduğu kadar Türkiye'de de oldukça fazla bir hayran kitlesi vardır.
BANU ZORLU HAKKINDA
Tam adı Naime Banu Zorlu'dur. Ayda adında bir kız kardeşi vardır. Ünlü sinema yönetmeni Eser Zorlu ve senarist Yasemen Zorlu'nun kızıdır. Banu doğduktan sonra aile İsviçre'ninZürih şehrine göç etti. 3 yıl sonra da Almanya'ya Duseldorf şehrine gittiler. 3 yıl Sonra da tekrar İzmir'e taşındılar. İzmir İtalyan İlköğretim Okulu'nda okudu. Ortaokul ve liseyi İstanbul Fransız Lisesi'nde bitirdi.
İlkokuldan sonra girdiği konservatuar sınavında yarı zamanlı olarak piyano bölümünü kazandı. 1991-1996 yılları arasında Kadıköy Haldun TanerDevlet Konservatuarı Piyano bölümünde okudu. Lisede konservatuarın şan bölümü sınavlarına giren Banu Zorlu, opera bölümüne girdi. 1996-2002 yılında okuduğu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Bölümünden mezun oldu. Liseden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Şan ve Opera bölümünü kazandı. Burada piyano, solfej, ritim, mimik rol, opera ve sahne dersi aldı. Daha sonra Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Opera bölümünü kazandı. Burada da İtalyanca, Almanca, İngilizce, tiyatro, ülkeler dansı, şan, ritmik, modern dans, korrepetisyon, ensemble , sahne, diksiyon, yabancı dillerde diksiyon, opera tarihi, ritim, piyano gibi dersler aldı.
1985 yılında senaryosunu annesi Yasemen Zorlu'nun yazdığı, babası Eser Zorlu'nun yönettiği "Sevgi Damlacıkları"nda başrolünü Neşe Aksoy ve Hayati Hamzaoğlu'nun oynadığı filmde oynadı. Aynı filmle iki mansiyon bir özel jüri ödülü aldı.
Lisedeyken TRT Radyo Evi'nin açtığı sınavı kazanarak, solist olarak yabancı dillerde şarkı söyledi. Banu Zorlu, sahnede yedi dilde şarkı söyleyebilmektedir.
1995 yılında babası Eser Zorlu'nun yönettiği TRT için çekilen "Müdür Baba" isimli dizide 52 bölüm oynadı. 1997 yılında ilk kez İzmir'de sahneye çıktı. 1998 yılında TRT için çekilen "Büyülü Gözler" isimli dizide başrol oynadı. 1999 yılında babası Eser Zorlu'nun yönettiği, TRT için çekilen "Hayat Bazen Tatlıdır" isimli dizide 52 bölüm oynadı. 2002 yılında başrollerini Ajda Pekkan'la paylaştığı "Şöhret Sandalı" filminde oynadı.
İlk albümü solo "Boom Boom"u 2004'de Dubai'de piyasaya çıkardı. 2010 yılında kardeşi Ayda ile birlikte açtığı Nişantaşı'ndaki Mavi Bale Dans Merkezi'nde şan dersleri vermeye başladı.

Albümleri :
1997 - Vay Başımıza Gelenler
1999 - Uğur Böceği
2004 - Aşk
2004 - Boom Boom
2005 - Nanu
2006 - Gizli Aşk
2008 - Gönül Çiçekleri
2012 - Ansızın

Film ve Dizileri :
1985 - Sevgi Damlacıkları
1992 - Sevgi Demeti / Müdür Baba (Dizi)
1998 - Büyülü Gözler (Dizi)
1999 - Hayat Bazen Tatlıdır (Dizi)
2002 - Şöhret Sandalı
2004 - Perçem (Dizi)
2006 - Aşk Beklemez (Tv filmi )
2009 - Akasya Durağı (Dizi)
2014 - Küçük Ağa (Yeşim) (Dizi)