lasman

Firmanızın, ürün yada hizmetinizin imajını güçlendirmek, pazar payını artırmak ve öne çıkarmayı planladığı yönlerini vurgulamak için yaptığımız çalışmalarımızdan oluşur. Hazırlıklar süresince
müşterimizin istekleri ve talepleri baz alınarak, firmanızın belirlediği konumlandırma ile piyasaya süreceğiniz ürün yada hizmetinizin tanıtım lansmanın’da beraber neler yapabileceğimizi belirleriz.

Organizasyonun süreci, proje hazırlama, hazırlık aşamaları, uygulama ve sonuçtur. Proje oluşturma aşamasında doğru zaman tercihi ve zmanın iyi ayarlanabişmesi önemlidir, aksi taktirde bütün
organizasyonun yapılması son birkaçgüne sıkışır. Uygulama aşamaları ise, kontrollü olarak ilerler ve tüm bu aşamaların tamamlanmasıyla istenilen başarılı sonuç elde edilir.

İyi organizasyon için, müşteri talepleri, verilmek istenen mesaj ve alınacak sonuç önemlidir. Bunlar için ise, bilgi birikimi, yaşanmışlık, iyi bir ekip, iyi bir proje gerekir ve en önemlisi bu saydıklarımızın hepsini kapsayan tecrübedir. Konusunda uzman kadromuz, yılların deneyimi, ekip, ekipman altyapımız ve tecrübemiz ile tanıtım & lansman organizasyonunuzu hedeflerinize ulaştırarak gerçekleştirmek için bizler hazırız.